Otváracie hodiny
Po-Pi: 08:00 - 18:00
Zavolajte nám
+421 905 413 229
Napíšte nám

Japonské steny

Japonská stena z dvoch typov záclony aplikovaná na okne detskej izby. Realizácia RD Stupava.
Záclonová japonská steny v priestore ako na predchádzajúcej fotografii, avšak stiahnutá. Realizácia RD Stupava.
Opäť tá istá japonská stena. Na tejto fotografii je možné vidieť kombináciu s krátkou záclonkou s detským vzorom Macko Pú na vedľajšom pásovom okne. RD Stupava.
Japonská stena v obývačke zo záclony s vypalovaným vzorom v kombinácii s rímskou roletou na vedľajšom okne. Realizácia RD Borinka
Japonská stena v obývačke zo záclony s vypalovaným vzorom v kombinácii s rímskou roletou na vedľajšom okne. Čelný pohľad. Realizácia RD Borinka
Zatiahnutá záclonová japonská stena v jedálni v kombinácii s rímskou roletou na susedianom okne. Bytový dom Drotárska cesta Bratislava.
Odtiahnutá záclonová japonská stena v jedálni v kombinácii s rímskou roletou na susedianom okne. Bytový dom Drotárska cesta Bratislava.
Čiastočne odtiahnutá záclonová japonská stena v jedálni v kombinácii s rímskou roletou na susedianom okne. Bytový dom Drotárska cesta Bratislava.
Zatiahnutá záclonová japonská stena v jedálni v kombinácii s rímskou roletou na susedianom okne a rímskou roletou v kuchyni. Bytový dom Drotárska cesta Bratislava.
Zatiahnutá záclonová japonská stena v jedálni a rímska roleta v kuchyni nad dresom. Ďalší pohľad na rovnaký priestor. Bytový dom Drotárska cesta Bratislava.
Zatiahnutá japonská stena z dvoch materiálov, jednoduchej voál záclony a záclony s vypaľovaným vzorom. RD Stupava.